top of page

Ekibimiz

Selin YARIMOĞLU

1628773370523_edited.jpg

2003 yılında Yeditepe Üniversitesi Mimarlık fakültesinden mezun olan Güneş, ardından İTU cephe sistemleri uzmanlığı sertifika programını tamamlamıştır. 2004 yılında Sinerji inşaat ile başlayan cephe kariyerine, 2008 yılında Aksoy Alüminyum’a dahil olarak devam etmiştir. Kuveyt, Rusya, Gürcistan, Ermenistan başta olmak üzere bir çok ülkede havalimanı, otel, avm gibi yüksek metrajlı butik projelerin   proje yöneticiliğini üstlenmiş, yurt içinde Adana Sheraton otel, Nova Reklam,Bomonti Extensa, Divan otel, Emaar Square, And Pastel  gibi büyük ölçekli marka projelerin dizayn ofislerini sahada tam  zamanlı olarak yönetmiştir. 2019 yılı itibariyle Tuna Yapı’da yurt dışı projeler dizayn müdürü olarak görev yapmış olup İngiltere Greenwich Design District projesinde cephe dizayn koordinasyonunu üstlenmiştir.

  • Grey LinkedIn Icon

Merve AKINCI

2012 yılında ITU mimarlık fakültesinden mezun olan Akıncı, ardından İTU cephe tasarımı ve teknolojisi yüksek lisans programını tamamlamıştır. Cephe sektörüne 2012 yılında  İnsu Prekast  ile adım atan Akıncı, Merit Royal, Elite World Europe hotel , Quasar gibi ünlü yapıların cephe prekast tasarımlarını yapmıştır. 2015 yılında  Aksoy Alüminyum’a katılan Akıncı,  Emaar ve And Pastel gibi büyük ölçekli cephe projelerinin cephe dizayn, imalat ve uygulama aşamalarında tam zamanlı olarak saha ofislerinde yer almıştır. 2018 yılında Nasakoma ile Belçika Manhattan ofis projesinin cephe dizayn ve koordinasyonu gerçekleştirmiştir.2019 yılı itibariyle Tuna Yapı’da yurt dışı projeler dizayn müdür yardımcısı olarak görev yapmış olup İngiltere Greenwich Design District projesinde cephe dizayn koordinasyonunu üstlenmiştir.

  • Grey LinkedIn Icon

Yollarının kesiştiği 2015 yılından beri cephe konusunda beraber ilerleyen ikili, ulusal ve uluslararası tecrübeleri ve mesleki vizyonları ile dış cephe sektörüne daha fazla katkı sağlamak adına 2020 yılında MASG Facade’i kurarak beraberliklerini yeni bir platforma taşımışlardır.MASG Cephe Sistemleri Tasarımı Mimarlık ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti, mimarinin en büyük gereksinimi olan işlevsellik ve görselliğin ayrılmaz bütünlüğünde, sürdürülebilir ve ekolojik bir hayatın beklentilerini göz ardı etmeden, her gün hızla gelişmekte olan teknolojinin verimliliğinden faydalanarak, ulusal ve uluslararası projelerde her türlü cephe sisteminin tasarımı ve en küçük detaydan en büyük gerçeğe, tüm sürecin en doğru şekilde yönetilip, proje paydaşlarına ve kullanıcıya beklentinin üstünde bir hizmet sağlamak amacıyla kurulmuş danışmanlık ve projelendirme firmasıdır. 

Vizyonumuz

bottom of page